En Kolay Facebook Hesap Kapatma Yöntemi

Dünyanın kabul ettiği hemen hemen tüm cihazlarda bulunan Facebook ile, sevdikleriniz 7/24 hep yanınızdaymışçasına bir yaşam tarzının ayrıcalığını bulacağınız bu platformda, kullanıcıya sunulan iletişim olanakları oldukça ideal bir konuma sahiptir.

Dostlarınızla mesajlaşmak, arama yapmak ya da görüntülü görüşmek için, müzik dinlemek, video&resim paylaşmak, grup kurmak, konum bildirmek, eğlenceli emojiler gibi oldukça zengin özellikleri içinde barındıran bu paylaşım sitesi ile ilgili, bazı kullanıcılar sıkıntı yaşadıkları için, bazen bir virüs bazen de, hesabın başka kişilerce ele geçmesi gibi durumlardan dolayı Facebook Hesap Kapatma yöntemine, başvurmaları gerekmektedir.

Not: Hesap kapatma işlemi için, öncelikle bilgisayardan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Daha sonra, hesap silme bağlantısına tıklayıp, hesabımı sil sayfasında ekranda beliren uyarıyı okuyup, onaylamakta hala kararlı iseniz Hesabımı Sil butonuna basıp, iki hafta boyunca hesabınıza asla giriş yapmayarak Facebok hesabınızı, kalıcı olarak silme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

En kolay Facebook hesap kapatma yöntemini sitemizde bulabilirsiniz.

En kolay Facebook hesap kapatma yöntemini sitemizde bulabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden önce, kurucusu olduğunuz sayfaları tamamen kapatmanız veya başka birine devretmeniz gerekmektedir. Aksi halde, o sayfa aktif olduğu müddetçe Facebok hesabınız kapanmayacaktır. Tüm bu uyarıları dikkate alır ve işlemleri sırasıyla gerçekleştirirseniz, Facebook Hesap Kapatma işleminiz, başarı ile gerçekleşmiş olacaktır.

Posted in Genel

En Kolay Facebook Hesap Kapatma Yöntemi” için 19 yorum
 1. NEBAHAT dedi ki:

  hesabım onaylandı ama açamıyorum

 2. Anonim dedi ki:

  Kapatmak istiyorum artik

 3. ibrahim kartal dedi ki:

  1.2 ARALIK GÜNÜ BENĪM HESABIMA BAŞKASI TARAFINDAN GÎRĪŞ YSPILMIŞ TIR BU NEDENLE KAPATIYORUM

 4. isa dedi ki:

  fes hesabimi kapatmak istiyorum

 5. Benim fesbook ma giriş yapıq hotaraf paylaştı

 6. menderes dedi ki:

  İstemiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.