Facebook Hesap Kapatma İşlemleri İçin Kolay Yollar


Facebook Hesap Kapatma işlemini gerçekleştirip, aynı hesap üzerinden sevdiklerinizle iletişime geçmek yerine, başka hesabı tercih etmeden önce detaylıca düşünmek gerek. Öğrenci yurt odasında başlayan maceranın, bugün en popüler olma yolundaki aldığı mesafenin en önemli avantajlarından biri olan  e kullanıcılarına diğer benzer uygulamalardan çok daha bonkör davranıp, haberleşmenin internet bağlantı özellikleri kullanarak sınırsız bir şekilde sunulmasıdır.

 • Resim
 • Video
 • Konum
 • Durum
 • Yorum
 • Emoji
 • Geçmiş(zaman tüneli)
 • Grup

Benzeri her türlü sizi anlatan ve insanlarla olan diyaloğunuzu yansıtan özellikleri, tek bir çatı altında toplayan Facebook uygulamasından vazgeçmek birçok kullanıcı için, neredeyse imkansıza yakın bir durum. İletişim bir toplumu her daim ileriye taşır. Bireylerin birbirleri hakkında fikir sahibi olmaları demek, kendini ve çevresini tanıyan topluluk grubu demektir. İnsanları birbirlerine yakınlaştıran, sevgi bağlarını güçlendiren özel anların sosyal medya hesabında online hızla paylaşılması, yazarak, paylaşarak ve konuşarak ne olmasını istiyorsanız Facebook size bunu sunuyor.

Facebook Hesabınızı Hemen Silin ve Kapatın

Facebook Hesabınızı Hemen Silin ve Kapatın

Görüntülü iletişimin diğerlerinden daha çok avantaj sağladığı, sevdikleriniz sizden ister 100km isterseniz de 1100km uzakta olsun, Facebook ile sanki 1km mesafedeymiş gibi kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Olanakların sizi zorladığı anlarda, değer verdiğiniz insanların yanında olamasanız bile Facebook ile, bu eksikliğinizi hissettirmeden o anı sevdiklerinizle yaşayabilirsiniz. Hayatta değişiklik yapmayı ilke edinmiş veya facebook hesabı üzerinde sıkıntı yaşayan kullanıcılar, Facebook Hesap Kapatma kararı alabilirler.

Facebook hesabınızı kapatma onayını vermeden önceki düşüncelerinizle, işlem sonraki arasında bir değişiklik olursa panik yapmayın ve 14 günlük kullanıcılarına imkan sunan Facebook ile, son kararınızı rahatlıkla uygulayın.

2 haftalık kullanıcılarına düşünme ve emin olma süresi tanıyan uygulamada, hesap kapatma işlemine başladığınızda öncelikle tüm sayfalarınızı kapatmış veya devretmiş olmanız gerek . Ayarlar menüsünden Hesabımı Sil butonuna basarak, Facebook Hesap Kapatma işlemini silmek demek, aynı hesap üzerinden tekrar devam edememek demektir. Sitemizden bu konuyla ilgili detaylı bilgiler edindikten sonra, bir karar almanızı tavsiye ederiz. İletişimin adres değiştireceği, işlem öncesi ve sonrası arasındaki denklemde başarı var ise, Facebook Hesap Kapatma gerçekleşir

 

Facebook güzelliklerinin yanında getirdiği bazı zorluklardan dolayı kapatılmak isteniyor. Facebook hesap kapatma konusunda yardımcı olmak için buradayız. Sorularınızı detaylı sorabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 2,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Facebook Hesap Silme kategorisine gönderildi
4 yorum var “Facebook Hesap Kapatma İşlemleri İçin Kolay Yollar
 1. Şükrü ATALAY dedi ki:

  kapatmak istiyorum

 2. Ahmet dedi ki:

  Fesbook hesabim baskasi tararafindan kullaniliyor ben kullanamiyorum ve benim resimlerimle hesabimi hemen kapatilsin istiyorum

 3. sedat Aladağ dedi ki:

  Hesabim var iki tane side yanlışlıkla acmışım ikitanesini silecem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading Facebook Comments ...