2019 Yılında Instagram Dondurma Hızla Büyüyecek

Yazımızın ana konusu 2019 yılındaki hesap dondurma ve kapatmalarla ilgili olacak. 2019 yılında özellikle instagram ve facebook olmak üzere tüm sosyal medya hesapları hızla kapatılacak.

Google Play üzerinden indireceğiniz instagram ile, kayıt olduktan sonra oluşturduğunuz hesap yardımıyla, dünya starlarının sahne dışındaki özel yaşantılarını takip etme şansı yakalayabilirsiniz.

2010 yılı Ekim ayında Mike Krieger ve Kevin Systrom tarafından kurulan bu harika uygulamayla, fotoğraf ve video paylaşıp en son ne zaman görüştüğünüzü bile hatırlamadığınız, arkadaşınızla iletişim kurma fırsatı bunun.

Hem Android hem de iOS cihazlar için uygun olan İnstagram’la ülkeler arası bile haberleşebilirsiniz.

Bu kusursuz görünen görüntülerin kaynağı olan uygulamayla, filtrelenmiş ve efektlerle çok daha mükemmel gözüken fotoğraflarla takipçilerinizi mest edin ve gözlerini kamaştırın.

Takip ettiğiniz kişilerin paylaşımları altındaki ok işaretini kullanarak, bu paylaşımı dilediğiniz bir arkadaşınıza mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Beğeni ve yorum yapmanıza olanak sağlayan Instagram ’da yorum yazarken çok dikkatli olmanız gerek, yazdıklarınızı düzeltme şansınız olmadığı için biraz can sıkıcı olup, engellemenize neden olabilir.

Bundan dolayı yorumu yazdıktan sonra bir gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Profesyonel fotoğrafçının makinesinden çıkmış kadar kusursuz ve kaliteli, İnstagram sayfanızı renklendirebilir ve takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Cep telefonunuzun Galeri bölümünden seçtiğiniz ya da uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafı kırpın, düzenleyin ve takipçilerinizle paylaşmak için son dokunuşu yapıp, yüklenmesini bekleyin.

 • Fotoğraf
 • Video
 • Özel mesaj
 • Beğen, yorum, gönder
 • Hashtag
 • Zoom
 • Arama butonu
 • Arama geçmişini temizleme
 • Kolaj oluşturma
 • Snapchat
 • Etiketle

İnstagram’la anı paylaşmanın tüm keyfine varın ve takip ettiğiniz kişilerin, günlük yaşantılarına şahitlik yapma şansını iyi değerlendirin.

instagram dondruma hızla artıyor

Şimdi diyeceksiniz ki instagram dondurma 2019 ile bu araba resminin ne alakası var. Şöyle izah edeyim. Diyorum ki, kapatın sosyal medya hesaplarınızı binin aracınıza gezin dolaşın sosyalleşin, bilmediğiniz görmediğiniz yerlere gidin. Telefonun başında durmaktan deynimiz döndü.

Instagram Dondurma Neden Hızlandı?

Yukarıdaki yazıda size instagram uygulamasının güzel yönlerinden çokca bahsettik. Özellikle gençler arasında çok popüler olan ve orta yaş grubunun da hızla dikkatini çeken instagram sevgili durumları ve ailevi sebeplerden ötürü bazen tehlikeli bir hal alabiliyor.

Çünkü instagram hesaplarında gençler oldukça özgür ve rahat fotoğraf paylaşımları yapıyorlar. Bu fotoğrafları tabii ki akrabalarının falan görmelerini istemiyorlar. Böyle bir durum ortaya çıkınca instagram dondurma kaçınılmaz oluyor.

Sitemiz menülerinde instagram dondurma türkçe ve açıklamalı yazımızı bulabilirsiniz. Bu yazıyı okuyarak çok kısa sürede hesabınızı donmuş pozisyona getirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Top