Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda Facebook hesap kapatma ve hesabınız kapandıktan sonra neler yapabilirsiniz onlardan bahsedeceğim. Günümüzde Facebook hesabı olmayan birey neredeyse hiç kalmadı. Yedisinden yetmişine herkesin bir Facebook hesabı var ve istediği grupları, arkadaşları, kişileri takip ediyor yada kendi fikir ve düşüncelerini yaymak için sayfalar gruplar oluşturuyoruz.

Facebook basit bir web sitesi olmaktan çıkalı uzun yıllar oluyor ve artık hepimizin adımız gibi bildiği bir sosyal medya aracı. Bu web sitesinin Android, iOS ve diğer mobil cihazlar için çıkardığı uygulamalarla da tüm mobil cihazlarında en başta yüklenen uygulaması.

Facebook ile eski arkadaş bulabilir, yeni arkadaş bulabilir, sesli ve görüntülü sohbetler edebilirsiniz. Daha bunların yanında sayamayacağımız kadar çok özelliği barındıran Facebook ile genellikle oyun da oynanıyor. Birbirinden eğlenceli ve farklı oyunu bünyesinde barındıran site rakip gördüğü tüm sitelerin özelliklerini hemen bünyesine katıveriyor.

Neden Facebook Hesap Kapatıyoruz?

Yukarıda saydığımız onca güzel özelliklerine rağmen Facebook hesap kapatma neden bu kadar aranıyor ve insanlar hesaplarını kapatıyor? Şöyle ki bu kadar yaygınlaşan web sitesi kötü amaçlı kullanıcıların da hedefi halinde doğal olarak. Bu kötü amaçlı kullanıcılar hesabınızı çalıyor, çalmak istiyor yada sizin hesabınıza virüs bulaştırarak farklı ve istemediğiniz şeyler yayınlayabiliyor.

Yada açtığınız farklı bir hesabınız yeni temiz bir sayfanız olabilir. Eski hesabınızdaki arkadaşlarınızdan ve çevrenizden sıkılmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Facebook silme ve kapatma işlemlerini devreye sokmak gerekiyor. Bu konuda yardım alabileceğiniz en geçerli ve detaylı kaynak olarak sitemizi yani www.fbsilme.com adresini gösterebiliriz. Sadece Facebook hesap kapatma ile ilgili işlemlerin anlatıldığı kafa karışıklığına yer vermeyen ve hatta hesabınızı kapattıktan sonraki 14 gün içinde neler yapabileceğiniz konusunda tavsiyeler veren sitemizden vazgeçmeyin.

Facebook hesabınızı şimdi kapatmak için yukarıdaki menülerden istediğinizi seçebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

Unutmayın Facebook hesabınızı kapatmak sadece sizin yapabileceğiniz bir işlemdir. Sizin dışınızda herhangi birine şifre ve kullanıcı adınızı kesinlikle vermemelisiniz.

Sohbete katılın

10 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.