Daha eğlenceli resimler çekmek için retrica

Android cihazınızda ve diğer cihazlarda Retrica uygulamasını indirmek ve kullanmak oldukça basit. Uygulamayı indirdikten sonra sizi karşılayan kısa eğitimi tamamladıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Retrica indir ile resimleri çekmeden filtreleyebilir ve beğendiğiniz filtre seçeneğinde iken resmi çekebilirsiniz. Çektiğiniz resimleri sosyal medya facebook, twitter, insatagram gibi hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Retrica uygulamasının sadece filre özelliği yok tabiki. Bu uygulamanın bu kadar tercih edilmesinin birçok nedeni var. Tüm retrica özelliklerine ulaşmak ve retrica indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Verdiğim sitede retrica uygulaması ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

retrica indir nereden yappılır

retrica indir

Retrica’nın Diğer Özellikleri Nelerdir?

Kısaca retricanın diğer özelliklerinden bahsedelim.

Filtre özelliği

Retrica’nın resimleri çekmeden önce filtreleme özelliği var. Bu filtre ne işe yarar derseniz, filtreler resimlerdeki kusurları kapatıyor öncelikle. Ve diğer özelliği farklı zamanların resimleri gibi resimler çekmenize olanak sağlıyor. Örneğin 80’lerden kalma gibi bir resim çekmek retrica ile çok kolay. Uygulamayı indirdiğinizde 80 den fazla filtre ücretsiz olarak gelmektedir. Bu filtreleri deneyebilir ve en beğendiğinizle resaimlerinizi çekebilirsiniz. Bunun yanında uygulamanın ücretli filtreleri de bulunuyor. Bunlara da küçük bir ücret ödeyerek ulaşabilirtsiniz. Bize sorarsanız gerek yok. Çünkü ücretsiz gelen filtreler yeterince işimizi görüyor. Bu filtreler ile çekilen resimlerin birçoğunu sosyal medya hesapları profillerinde görebilirsiniz. Özellikle bayanların tercih ettiği ve erkeklerinde sonradan sevdiği retrica filtreleri ile en güzel resimlerinizi çekebilirsiniz.

Retrica indir kolaj yapma özelliği

Retrica ile resimlerinizi birleştirebilir ve güzel kolajlar oluşturabilirsiniz. Kolaj demek düz bir zemin üzerine resimleri yerleştirerek güzel bir grup oluşturmak anlamına gelmektedir. Retrica indir de kolaj yapma seçenekleri mevcut. 11 adet kolaj şablonu ile istediğiniz kolajı oluşturabilirsiniz.

tüm cihazlar için retrica indir

android için retrica indir

Retrica süreli çekim özelliği

Retrica ile resimlerinizi zamanlayıp çekebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız kolaj resimlerini de süreli çekerek daha eğlenceli fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Retrica ile günde yüzbinlerce resim çekiliyor, sizde bunlardan birini hemen çekin. Android cihazınıza retrica indirmek için ve diğer tüm ayarları için buraya tıklayabilirsiniz.

Başlıkta da belirttiğim gibi daha eğlenceli resimler çekmek için tercih edebileceğiniz en iyi uygulama retrica olacaktır. Aşağıda adresini açık olarak verdiğim siteyi ziyaret edebilri ve kendi cihazınıza uygun olan sürümü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Retrica şimdilik sadece ios ve android işletim sistemini desteklemektedir. Ancak diğer telefonlar için de çaresiz değilsiniz. Site içinde sizlere diğer tüm telefonlar için retrica benzeri uygulamalar detayları ile verilmiş. Hatta retrica benzeri uygulamaları da yine bu sitede bulabilirsiniz.

Retrica indir ve eğlenceye başla

Retrica uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store üzerinden güvenle indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.venticake.retrica

Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Blog

Daha eğlenceli resimler çekmek için retrica” için 3 yorum
  1. Oya Gündoğan dedi ki:

    retrica uygulamasını heryerde görüyordum. gerçekten de çok güzel bir uygulamaymış teşekkürler

  2. Sabiha Fazlihan dedi ki:

    Facebookta resim paylaşımlarınızı çok daha kaliteli hale getiren yepyeni bir tarz yaratan bir uygulama var. Retrica ile sosyal medya hesabı profil resminiz çok daha havalı olacak
    Üstelik bunu yapmak için hiç bir ücret dönüyorsunuz . yüklemekte çok basit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.