Bilgisayar ve Mobil Aygıtlardan Facebook Hesap Kapatma

Sosyal paylaşım sitesi Facebook ile, yaşamın her alanında sanal ortamdan kopmadan, sevdiklerinizle ve dostlarınızla iletişiminiz kesintisiz olarak devam etmektedir.

Günlük yaşamdan, iş hayatına, ticaretten, grup kurmaya kadar birçok alanda kullanıcılarına ekonomik ve kaliteli hizmet sunan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg bile attığı bu adamın, yıllar içerisinde milyarlarca kişiye ulaşıp, aktif kullanıcı sayısının gün geçtikçe artacağını hayal bile etmiş olamaz.

ABD eyaletlerinden birinde başlayan bu tasarı kendini yeniledikçe ve gündemi takip edip kendini güncelledikçe adeta hayatımızın bir bölümünde, iletişim için vazgeçilmez bir hal aldı.

Gençler arasında, ev hanımları arasında, markalar ve şirketler arasında ulaşılmak istenen kitlenin beklentilerine göre hazırlanan sayfada, paylaşımlar sizin istediğiniz hedef kitleye anında ulaşarak, aslında ücretsiz bir tanıtım imkanı oluşturmuş durumdadır.

Paylaşacağınız bir görüntü ya da video altında yapılan beğeni ve yorumlar, yalnızca internet paketiniz dahilinde birçok kişiyle iletişime geçmenizi sağlamaktadır.

Yoğun yaşanan metropol hayatına oldukça katkı sağlayan, telefon faturalarını olduğundan ya da alışılandan çok daha düşük konuma getirerek, ekonomik anlamda da kullanıcısına avantaj sağlayan Facebook hesaplarınızı bazı sebeplerden dolayı kapatmak isteyebilirsiniz.

Bilgisayar tarayıcısından ve Mobil cihazlardan Facebook Hesap Kapatma işlemlerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Bilgisayar tarayıcısından ve Mobil cihazlardan Facebook Hesap Kapatma işlemlerini yazımızda okuyabilirsiniz.

Facebook Hesap Kapatma işlemi için yapmanız gereken,

Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlar İçin Facebook Hesap Kapatma

Hesabınıza giriş yaparak, hesap silme bağlantısını aktif ederek “Hesap Sil” düğmesini tıklayıp, yeni açılan pencereden işlemi tamamlayarak hesabınızı kapatabilirsiniz.

Mobil Cihazlar İçin Facebook Hesap Kapatma

İnternet tarayıcısını başlatıp, telefonun seçenek tuşuna basıp, açılan menüden “Masaüstü Sitesi İste” yazısını seçip, Facebook.com adresine kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte giriş yaptıktan sonra, Facebook Hesap Silme linkini tıklayıp onaylayarak, Facebook Hesap Kapatma işlemini başarıyla başlatıp, 2 hafta hesabınıza giriş yapmayarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Facebook silme ve tamamen kapatma hakkında daha detaylı bilgi almak ve linkler için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili yazımızda daha detaylı anlatım mevcuttur.

Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Blog

Bilgisayar ve Mobil Aygıtlardan Facebook Hesap Kapatma” için 5 yorum
 1. Davut yiğit dedi ki:

  Yeni şifre alamıyorum mailegonderdik diyorlar mail gelmiyor yoksa faceyi kapatacagim

 2. AHMET dedi ki:

  VAR

 3. Merve Cansu dedi ki:

  Ben kendi fesimi kapatmak full kapatmak ıstiyorum nasıl.kapata bilirim

 4. Gultekin dedi ki:

  Facebook birdən fala facebook hesabimi silmek istiyirəm silinmir nə yapa bilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.