Dünyanın kabul ettiği hemen hemen tüm cihazlarda bulunan Facebook ile, sevdikleriniz 7/24 hep yanınızdaymışçasına bir yaşam tarzının ayrıcalığını bulacağınız bu platformda, kullanıcıya sunulan iletişim olanakları oldukça ideal bir konuma sahiptir.

Dostlarınızla mesajlaşmak, arama yapmak ya da görüntülü görüşmek için, müzik dinlemek, video&resim paylaşmak, grup kurmak, konum bildirmek, eğlenceli emojiler gibi oldukça zengin özellikleri içinde barındıran bu paylaşım sitesi ile ilgili, bazı kullanıcılar sıkıntı yaşadıkları için, bazen bir virüs bazen de, hesabın başka kişilerce ele geçmesi gibi durumlardan dolayı Facebook Hesap Kapatma yöntemine, başvurmaları gerekmektedir.

Not: Hesap kapatma işlemi için, öncelikle bilgisayardan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Daha sonra, hesap silme bağlantısına tıklayıp, hesabımı sil sayfasında ekranda beliren uyarıyı okuyup, onaylamakta hala kararlı iseniz Hesabımı Sil butonuna basıp, iki hafta boyunca hesabınıza asla giriş yapmayarak Facebok hesabınızı, kalıcı olarak silme işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tüm bu işlemlerden önce, kurucusu olduğunuz sayfaları tamamen kapatmanız veya başka birine devretmeniz gerekmektedir. Aksi halde, o sayfa aktif olduğu müddetçe Facebok hesabınız kapanmayacaktır. Tüm bu uyarıları dikkate alır ve işlemleri sırasıyla gerçekleştirirseniz, Facebook Hesap Kapatma işleminiz, başarı ile gerçekleşmiş olacaktır.

Sohbete katılın

22 yorum

  1. 1.2 ARALIK GÜNÜ BENĪM HESABIMA BAŞKASI TARAFINDAN GÎRĪŞ YSPILMIŞ TIR BU NEDENLE KAPATIYORUM

  2. Giris yapilamayan face hsabi nasıl kapatilir.isim gorunmein istemiyorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.