Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun

Facebook silme ve hesap kapatma ile ilgili yardımlarımıza devam ediyoruz. Facebook hesabınızı tamamen silmek için yazılarımızı okumanız yeterlidir. 2004’ten bugüne kadar satın aldığı uygulamalarla büyüyen ve yükselişe devam eden Facebook ile, sosyal medya ağlarının sağladığı tüm iletişim olanaklarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

The Facebook adıyla öğrenci yurdunda tasarlanmış uygulamanın, şuan geldiği noktayı kurucusu Mark Zuckerberg bile hayal edebilmiş midir? Bilmiyoruz fakat, tasarlandığından çok daha ötesinde bir popülariteye ulaştığındaneminiz.

Güncel kullanılan en popüler uygulamaları gözlemleyerek iletişimi çok daha pratik ve kaliteli şekliyle kullanıcılarına sunabilmek için, uygun olan uygulamaları kendi içeriğine dahil eden Facebook ile, sevdiklerinize ulaşmak için android işletim sistemli cihazlar ve internet bağlantısı yeterli olmaktadır.

Günlük hayatınız içerisinde işlerinizden fırsat buldukça ziyaret ettiğiniz facebook hesabınızla, arkadaşlarınızın paylaşımlarını görerek, onlara mesaj atabilir ve ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme İşlemlerinin Tümünü Sitemizde Bulabilirsiniz

Güncel haberlerin hesabınıza gelmesi, oyunlar veya konum bildirimi gibi farklı olanaklara da sahip olan bu platformla, sıkılmak artık sizin için imkansız olacak. Bu iletişim konforundan bir takım sorunlardan dolayı vazgeçmeniz yani, hesabınızı silmeniz gerekebilir.

Facebook Hesap Silme işlemini yapacağınız durumlarda öncelikle bilmeniz gereken, aynı hesabı tekrar açamayacağınızdır. Bunu çok iyi değerlendirmeniz gerektiğini bilen uygulama kullanıcılarına işlem sonrası, 14 günlük bir deneme süresi vermektedir.

Silme işlemine başlamadan önce hesabınıza ait tüm sayfalara tek tek girip ya kapatmanız ya da, yeni yöneticiler atamanız gerekiyor.

Önerilen Yazı: Facebook Arama Geçmişi Silme

Bu işlemi atlayacak olursanız, buradaki paylaşımlar sürdüğü müddetçe hesabınız aktif olmaya devam edecektir. Facebook Hesap Silme Linki ile ‘Hesabımı Sil’ butonuna basmadan evvel yazılı olan uyarıyı okuyun ve hala kapatma işlemine devam etmekte kararlıysanız, onay verip “Hesabımı Kalıcı Olarak Sil” penceresinde hesap şifresiz ve güvenlik kodu ile birlikte fotoğraf seçimini yapıp TAMAM düğmesine basarak işleminizi başarıyla gerçekleştirin.

Facebook hesabınızı başarılı şekilde silmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden evvel, Facebook arşiv hizmetlerinden yararlanarak hesabınızı yedekleyerek, anılarınızı güvenilir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 14 günlük süre sonunda hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak kapanacaktır.

Hesabınızı kapatmanız için birçok neden olabilir. Bu nedenlerden bir tanesini bizimle paylaşmak için yorum yapabilir misiniz?
Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Genel

Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun” için 67 yorum
 1. HATİCE dedi ki:

  Artık istemiyorum

 2. Mehmet dedi ki:

  Başka hesabım var

 3. Nihat tekin dedi ki:

  Kapatmanizdan memnun olurum teşekürler

 4. halil birisik dedi ki:

  Facem çalınmış tır

 5. Saniye usta dedi ki:

  Hesabim kapatildi ..birden fazla hesap acmak zorunda kaldim yine kapatiliyor neden???

 6. Abdullah dedi ki:

  Artık yeter

 7. mhmut dedi ki:

  sıkıldım

 8. omer dedi ki:

  2 ad var onun için

 9. Ali dedi ki:

  Zamanim yok

 10. yusuf erdil dedi ki:

  Silmek istiyorum

 11. abdurahman demir dedi ki:

  kaptmak istiyorum

 12. Anonim dedi ki:

  Cevap

 13. Anonim dedi ki:

  Eşimle aramızda acilio

 14. hasan dedi ki:

  şifremi unuttum onun için hesbı kapatıyorum

 15. Savaş inanç savaş inanc48@g mail dedi ki:

  Birden fazla hesabım var bütün bilgileri unutuyorum o yüzden silmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.