Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun

Facebook silme ve hesap kapatma ile ilgili yardımlarımıza devam ediyoruz. Facebook hesabınızı tamamen silmek için yazılarımızı okumanız yeterlidir. 2004’ten bugüne kadar satın aldığı uygulamalarla büyüyen ve yükselişe devam eden Facebook ile, sosyal medya ağlarının sağladığı tüm iletişim olanaklarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

The Facebook adıyla öğrenci yurdunda tasarlanmış uygulamanın, şuan geldiği noktayı kurucusu Mark Zuckerberg bile hayal edebilmiş midir? Bilmiyoruz fakat, tasarlandığından çok daha ötesinde bir popülariteye ulaştığındaneminiz.

Güncel kullanılan en popüler uygulamaları gözlemleyerek iletişimi çok daha pratik ve kaliteli şekliyle kullanıcılarına sunabilmek için, uygun olan uygulamaları kendi içeriğine dahil eden Facebook ile, sevdiklerinize ulaşmak için android işletim sistemli cihazlar ve internet bağlantısı yeterli olmaktadır.

Günlük hayatınız içerisinde işlerinizden fırsat buldukça ziyaret ettiğiniz facebook hesabınızla, arkadaşlarınızın paylaşımlarını görerek, onlara mesaj atabilir ve ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme İşlemlerinin Tümünü Sitemizde Bulabilirsiniz

Güncel haberlerin hesabınıza gelmesi, oyunlar veya konum bildirimi gibi farklı olanaklara da sahip olan bu platformla, sıkılmak artık sizin için imkansız olacak. Bu iletişim konforundan bir takım sorunlardan dolayı vazgeçmeniz yani, hesabınızı silmeniz gerekebilir.

Facebook Hesap Silme işlemini yapacağınız durumlarda öncelikle bilmeniz gereken, aynı hesabı tekrar açamayacağınızdır. Bunu çok iyi değerlendirmeniz gerektiğini bilen uygulama kullanıcılarına işlem sonrası, 14 günlük bir deneme süresi vermektedir.

Silme işlemine başlamadan önce hesabınıza ait tüm sayfalara tek tek girip ya kapatmanız ya da, yeni yöneticiler atamanız gerekiyor.

Önerilen Yazı: Facebook Arama Geçmişi Silme

Bu işlemi atlayacak olursanız, buradaki paylaşımlar sürdüğü müddetçe hesabınız aktif olmaya devam edecektir. Facebook Hesap Silme Linki ile ‘Hesabımı Sil’ butonuna basmadan evvel yazılı olan uyarıyı okuyun ve hala kapatma işlemine devam etmekte kararlıysanız, onay verip “Hesabımı Kalıcı Olarak Sil” penceresinde hesap şifresiz ve güvenlik kodu ile birlikte fotoğraf seçimini yapıp TAMAM düğmesine basarak işleminizi başarıyla gerçekleştirin.

Facebook hesabınızı başarılı şekilde silmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden evvel, Facebook arşiv hizmetlerinden yararlanarak hesabınızı yedekleyerek, anılarınızı güvenilir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 14 günlük süre sonunda hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak kapanacaktır.

Hesabınızı kapatmanız için birçok neden olabilir. Bu nedenlerden bir tanesini bizimle paylaşmak için yorum yapabilir misiniz?

70 comments on “Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun
 1. Savaş inanç savaş inanc48@g mail dedi ki:

  Birden fazla hesabım var bütün bilgileri unutuyorum o yüzden silmek istiyorum

 2. hasan dedi ki:

  şifremi unuttum onun için hesbı kapatıyorum

 3. Anonim dedi ki:

  Eşimle aramızda acilio

 4. Anonim dedi ki:

  Cevap

 5. abdurahman demir dedi ki:

  kaptmak istiyorum

 6. yusuf erdil dedi ki:

  Silmek istiyorum

 7. Ali dedi ki:

  Zamanim yok

 8. omer dedi ki:

  2 ad var onun için

 9. mhmut dedi ki:

  sıkıldım

 10. Abdullah dedi ki:

  Artık yeter

 11. Saniye usta dedi ki:

  Hesabim kapatildi ..birden fazla hesap acmak zorunda kaldim yine kapatiliyor neden???

 12. halil birisik dedi ki:

  Facem çalınmış tır

 13. Nihat tekin dedi ki:

  Kapatmanizdan memnun olurum teşekürler

 14. Mehmet dedi ki:

  Başka hesabım var

 15. HATİCE dedi ki:

  Artık istemiyorum

 16. Sevgi aynur karaman dedi ki:

  Fesbookhesabimikapatmak istiyorum

 17. nazik durmaz dedi ki:

  Ulasamadigim facebok hesaplarim var kapatmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top