Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun

Facebook silme ve hesap kapatma ile ilgili yardımlarımıza devam ediyoruz. Facebook hesabınızı tamamen silmek için yazılarımızı okumanız yeterlidir. 2004’ten bugüne kadar satın aldığı uygulamalarla büyüyen ve yükselişe devam eden Facebook ile, sosyal medya ağlarının sağladığı tüm iletişim olanaklarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

The Facebook adıyla öğrenci yurdunda tasarlanmış uygulamanın, şuan geldiği noktayı kurucusu Mark Zuckerberg bile hayal edebilmiş midir? Bilmiyoruz fakat, tasarlandığından çok daha ötesinde bir popülariteye ulaştığındaneminiz.

Güncel kullanılan en popüler uygulamaları gözlemleyerek iletişimi çok daha pratik ve kaliteli şekliyle kullanıcılarına sunabilmek için, uygun olan uygulamaları kendi içeriğine dahil eden Facebook ile, sevdiklerinize ulaşmak için android işletim sistemli cihazlar ve internet bağlantısı yeterli olmaktadır.

Günlük hayatınız içerisinde işlerinizden fırsat buldukça ziyaret ettiğiniz facebook hesabınızla, arkadaşlarınızın paylaşımlarını görerek, onlara mesaj atabilir ve ücretsiz sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz.

Facebook Hesap Silme İşlemlerinin Tümünü Sitemizde Bulabilirsiniz

Güncel haberlerin hesabınıza gelmesi, oyunlar veya konum bildirimi gibi farklı olanaklara da sahip olan bu platformla, sıkılmak artık sizin için imkansız olacak. Bu iletişim konforundan bir takım sorunlardan dolayı vazgeçmeniz yani, hesabınızı silmeniz gerekebilir.

Facebook Hesap Silme işlemini yapacağınız durumlarda öncelikle bilmeniz gereken, aynı hesabı tekrar açamayacağınızdır. Bunu çok iyi değerlendirmeniz gerektiğini bilen uygulama kullanıcılarına işlem sonrası, 14 günlük bir deneme süresi vermektedir.

Silme işlemine başlamadan önce hesabınıza ait tüm sayfalara tek tek girip ya kapatmanız ya da, yeni yöneticiler atamanız gerekiyor.

Önerilen Yazı: Facebook Arama Geçmişi Silme

Bu işlemi atlayacak olursanız, buradaki paylaşımlar sürdüğü müddetçe hesabınız aktif olmaya devam edecektir. Facebook Hesap Silme Linki ile ‘Hesabımı Sil’ butonuna basmadan evvel yazılı olan uyarıyı okuyun ve hala kapatma işlemine devam etmekte kararlıysanız, onay verip “Hesabımı Kalıcı Olarak Sil” penceresinde hesap şifresiz ve güvenlik kodu ile birlikte fotoğraf seçimini yapıp TAMAM düğmesine basarak işleminizi başarıyla gerçekleştirin.

Facebook hesabınızı başarılı şekilde silmek için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden evvel, Facebook arşiv hizmetlerinden yararlanarak hesabınızı yedekleyerek, anılarınızı güvenilir şekilde muhafaza edebilirsiniz. 14 günlük süre sonunda hesabınıza giriş yapmazsanız, hesabınız kalıcı olarak kapanacaktır.

Hesabınızı kapatmanız için birçok neden olabilir. Bu nedenlerden bir tanesini bizimle paylaşmak için yorum yapabilir misiniz?
Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Genel

Facebook Hesabınızı Silerek Özgürlüğünüze Kavuşun” için 66 yorum
 1. elif akbaş dedi ki:

  Hesabını bilmiyorum Şifremi bilmiyorum ama silmek istiyorum

 2. efsa akman dedi ki:

  Kapansin istemiyorum

 3. Hakan dedi ki:

  Kapat msk ostiyorum ben hakım debep yok

 4. MUTLU AKTAŞ dedi ki:

  e posta adresimi açamıyorum…….2 ayrı face book sayfam oluştu……profil resmimi değiştirirken…….. şimdi ikisi de açık…….e mail alamıyorum….silemiyorum……ne yapmalıyım..????

 5. şaziye dedi ki:

  zaden kapadılmıs sılmek isdiyorum

 6. Hasret dedi ki:

  Kullanmak istemiyorum sebebi yook

 7. turan öndün dedi ki:

  bana küfür ediyor onun facesini kapatmak istiyorum

 8. claasmehmet dedi ki:

  hesabımı kapatmak istiyom

 9. Talat çınar dedi ki:

  Bundan sonra kullanmak istemiyorum sebebi yok

 10. Ziya dedi ki:

  Kapatmak istiyorum en dogal hakkim degilmi

 11. Uğur Cömert dedi ki:

  Beni rahatsız ediyor

 12. sebebimsin dedi ki:

  Bıktım yoo

 13. rüzgar ırmak dedi ki:

  baya facebok hesabım var

 14. İrfan karaca dedi ki:

  Facebook hesaplarının tamamını kapatmak istiyorum

 15. aybuke Koçak dedi ki:

  Acilen kapatılmasını istiyorum

  • Mehmet dedi ki:

   Yardım edin ben şifreli onu tüm ve hiçbişekilde ulasamiyorum başkasını eline geçmiş ve arkadaşları mi rahatsız ediyo ne olur yardım edin seni da kiralik kahtil kiralik kahtil yapmış ben yapamadım ne olur benim için kapatın

 16. aybuke Koçak dedi ki:

  bütün hesaplarının kapatılmasını istiyorum
  4tane hesabım var kapatılmasını istiyorum
  rahatsiz oluyorum

 17. EFEADNA dedi ki:

  FACEBOOKU KALDIRMAK İSTİYORUM

 18. EMRAH dedi ki:

  BENIM 3 TANE HESABIM VER SILISIN ISTIYOTUM KISISEL NEDENDEL DOLATI

 19. marco dedi ki:

  sevmıyorum

 20. marco dedi ki:

  bırcok facebook hasabım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.