Facebook Hesabınızı Silmeden İyi Düşünün

Ayarlar bölümünden “Hesap Ayarları” seçeneğini tıklayıp, Hesabı Sil demeden önce yani Facebook hesabınızı silmeden önce iyi düşünüp karar verin. Bu işlemden vazgeçmeniz için size 2 haftalık bir düşünme ve uygulama hakkı daha sunulduğunda, hala emin değilseniz Facebook Silme işleminiz başarı ile sonuçlanmayabilir.

İletişim için size yazılı ve görsel olarak, her türlü eğlenceli ve görüntülü olanaklar sunan, uygulamayı hayatınızdan çıkarmakta zorlanmanız kadar doğal bir reaksiyon olamaz.

Fotoğraf ve video paylaşma, durum güncellemesi, hislerinizi eğlenceli emojilerle anlatma imkanı, paylaşımlara yorum yapma, beğenme Facebook uygulaması göreve hazır bekliyor.

Tüm bu özellikleri yalnızca internet üzerinden yaparak, ekstra ödeme yapmadan sevdiklerinizle bağlarınızı güçlü tutun. Bazen anılarınızı anlatırken arkadaşlarınızın şuan nerede olduğunu ve ne yaptığını bilmediğimiz fark ederiz. Elimizde ona ulaşacak herhangi bir adres veya telefon numarası yoksa, Facebook arama motoruna adını, soyadını veya bilinen kurum ile ilgili giriş yapın ve ulaşırsanız, kaldığınız yerden devam edebilir ve anılarınıza hep daha yeni ve havalı isimler kullanabilirsiniz.

Bunca avantajlardan vazgeçmek isteyebilir veya başka bir hesap açabilmek için aktif Facebook hesabını kararlı olarak silmeniz gerekir. Facebook Silme işlemine başlamadan evvel, Grup Yöneticisi ya da sayfanız varsa, ya silin yada ikinci yönetici ekleyin.

Facebook hesabınızı silmeden önce iyi düşünün

Facebook hesabınızı silmeden önce iyi düşünün

Hesabınızdaki uygulamaları tek tek silin, bunu yapmak için Facebook Uygulama Ayarları butonunu tıklayın. Burada bulunan uygulamaları “x” sembolüne basarak kaldırınHesabımı Sil seçeneğini onayladıktan sonraki 2 hafta boyunca, hesabınızla  giriş yapmadığınız, müddetçe hesabınız silinir.

Facebook Hesap Silme işleminiz 2 haftanın sonunda, başarıyla gerçekleşmiş olur

Aynı hesap bilgilerini kullanarak, hesap açmanız mümkün olmayacağı için belli bir kesime kalitede  emin olacağınız bir hareketlilik sunar. Facebook Silme işlemini başarıyla tamamlamayı düşünenler, sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dostluk, adına pek çok olguya sahip olan Facebook uygulaması, oturduğunuz yerden sevdiklerinizle iletişim kurabilmenin en keyifli yoludur. Arkadaşlarınızı takip etmenin, yorum yapmanın, fotoğraf ya da video yüklemenin avantajlarından yararlanmak kullanıcılarda bağımlılığa neden oluyor. Kolayca bu bağımlılıktan kurtulmak istiyorsak, Facebook Silme işlemini bitirmek gerekiyor. Sizde sevdiklerinizle tıpkı eski günlerdeki sohbetlerinizi bir yudum çay eşliğinde tazeleyin.

Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Genel

Facebook Hesabınızı Silmeden İyi Düşünün” için 5 yorum
 1. Anonim dedi ki:

  Sadece focebok kullanmak
  İstemiyorum

 2. Gülbeyan dedi ki:

  Sadece focebok kullanmak istemiyorum

 3. Gülbeyan dedi ki:

  Sadece focebok kullanmak
  İstemiyorum

 4. Kenan gümüş dedi ki:

  Sadece facebook.u kullanmak istemiyorum

 5. sevdamız fener dedi ki:

  kapama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.