Facebook Hesap Silme ve Zaman Tüneli Gizleme

İnsanlar arasında uzlaşmayı sağlayan en önemli etkileşim yollarından olan iletişimin, sanal ortamda en kolay ve en kullanışlı seçeneklerinden olan Facebook uygulaması, günümüz koşullarında oldukça ideal bir platforma sahip.

2004 Şubat ayında Harvard Üniversitesi bünyesinde eğitim gören Mark Zuckerberg tarafından kurulan ve ilk kurulduğunda The Facebook adını kullanan uygulama, iletişimin en çok tercih edilen seçeneklerinden olan sosyal ağlar arasında en popüler olan Facebook’la çevrenizde sizi sevenlerle 7/24 haberleşebilmenin keyfini sürebilirsiniz. Ancak farklı nedenlerden ötürü hesabınızı kapatmak isterseniz Facebook hesap silme sitesi olarak bu konuda size yardımcı oluyoruz.

Kapsamlı bu siteyi kullanarak sunduğu birçok avantajdan, ücretsiz olarak yararlanmanın ve bilgi alışverişi yapabilmenin konforunu yaşayın.

Gündemi ve ihtiyaçları takip ederek formatını güncelleyen uygulama, yeni dostluklara, eskimeyen dostluklara veya geçmişte kalmış bazı nedenlere bağlı iletişimin koptuğu arkadaşlıklara imkan tanıyan ve gün içerisinde iletişim kurulmasına fırsat veren bir tasarıma sahiptir.

Facebook Hesap Silme ve Zaman Tüneli Gizleme

Facebook Hesap Silme ve Zaman Tüneli Gizleme

Fotoğraf, video, sesli mesaj, yazılı mesaj, renkli emojiler, ücretsiz arama, sesli ve görüntülü iletişim, grup sohbeti, yorum yapma, beğenme, başkasına ait bir paylaşımı kendi hesabınızda paylaşabilme, oyun oynama, canlı yayın, konum bildirimi, durum bildirimi, kaydetme, düzenleme, zaman tüneli, arama butonu, ünlü markaları takip edebilme…

Facebook’un meraklı kullanıcılarına sunduğu en güzel avantajlarından biride sizin sayfanıza girip, profilinizi inceleyenler hakkında bilgi sahibi olabilmenizdir.

Dünü ve bugünü birleştirmiş takvimsel hesaplar yaparak, bugünün tarihinde 2 yıl evvel ya da daha öncesi veya sonrasında paylaştıklarınız “Tarihte Bugün” başlığı altında kullanıcılara hatırlatarak, hafızaları tazeleyip, anıları canlı tutmaya yardımcı oluyor.

Kullanıcıların geçmişine sahip çıkıp, online olan tüm iletişim olanaklarını sunmak için, tasarlanmış uygulama Facebook ile haberleşmenin yeri her zaman ayrıdır. Yukarıda anlattığımız tüm avantajlarına rağmen Facebook hesabınızı silmek istiyotsanız buradaki yazımızı okuyabilir ve adım adım işlemleri gerçekleştirip Facebook hesabınızı silebilirsiniz. Mobil cihazlardan Facebook silme yolları biraz daha farklı. Bir akıllı telefon kullanıcısı iseniz Mobil cihazlardan Facebook hesap silme başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Facebook Zaman Tünelinizi Gizleyebilirsiniz

Bildiğiniz gibi Facebook zaman tünelinde tüm taptıklarınız paylaştıklarınız görünmektedir. Hesabınızı silmek yerine zaman tüneli geçmişinizi gizleyebilirsiniz. Facebook zaman tünelini gizlemek için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Blog

Facebook Hesap Silme ve Zaman Tüneli Gizleme” için 10 yorum
 1. tugba dedi ki:

  sılme

 2. kardelen çeikpençe dedi ki:

  benim adima açılmıs ben bunu silmek istiyorum

 3. Durdu Öneri dedi ki:

  Facebok hesabik kapansin ve de silinsin yayinlanmasin ricaederim

 4. mehmet çelik dedi ki:

  ben bu hesapı kapatmak ıstyorum kapatın

 5. Ceren Acar dedi ki:

  facebook hesabımı sılmek ıstıyorm ama sılemıoym yardım edın sılın lütfen allah aşkına sılın facede hakaretlere ugranıyrum lurfen sılın

 6. İbrahim dedi ki:

  Hesabımı silmek istiyorum

 7. Ertan dedi ki:

  Benim eski facebook hesaplarım var 2 adet bunlara hiçbir şekilde giriş yapamıyorum çocuk akli salak salak resimler var lutfen silmek için yardim edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.