İnsanlar arası bilgi alışverişini sağlayan sosyal Facebook , günün her saati dilediğiniz günde ve mekanda İnternet bağlantısını kullanarak sevdiklerinizle iletişim kurabilirsiniz. 4 Şubat 2004 tarihinde Mark Zuckerberg tarafından kurulan kişisel bilgi ve fotoğrafların bulunduğu platformda yazılı, sesli ya da görüntülü arama sayesinde tüm dostlarınız size bir telefon uzaklığında.

The Facebook adı ile çıktığı bu yolda Dustin Moskovitz ve Chris Hughes‘in Mark Zuckerberg’e sağladığı destekle, yaygınlaşan sosyal paylaşım sitesi her geçen yıl bünyesine kattığı uygulama ve özellikler ile, popülerliğini arttırmaya devam ediyor ve daha uzun yıllar da devam edeceğe benziyor. 2006 yılında Mobil Facebook’un temelleri atılmaya başlanmıştır.   Not hizmeti’nin ardından Microsoft’la işbirliği yapmaya başlamıştır. Daha sonra haber kaynağı özelliği ile kullanıcı sayısına katlayarak en çok kullanılan sosyal paylaşım ağı olma ünvanını kazanmış olan Facebook’la haberleşmek çok keyif verici.    En son eklenen özelliği yardımıyla canlı yayın videosu çekip sizi takip edenlere paylaşımınızı, aynı anda canlı canlı izleme imkanı sunuyor. Kişiler Keşfet, Etkinlikler, Tarihte Bugün, Kaydedilen, Alım Satım Grupları, En Yeniler, Takip Edilenler vs…. Birçok özelliğe sahip bu platform üzerinden oyun oynayabilir ve oynadığınız oyunları sizi takip edenlerle paylaşabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli emojilerle yolladığınız mesajlara tarz katın. Akıllı cihazınıza Facebook uygulamasını indirip hesabınıza açın ve 7/24 kesintisiz iletişimin avantajını yakalayın.

 • Paylaşım
 • İletişim
 • Yorum
 • Beğeni
 • Arama
 • Oyun
 • Video
 • Grup oluşturma
 • Takip

Facebook ile herkese göre bir iletişimin ortak adresinde buluşmanın tadını çıkarabilirsiniz, üstelik hiçbir ücret ödemeden.

Facebook özelliklerini kullanmak için facebook.com adresine giderek hemen bir hesap oluşturun. Oluşturduğunuz hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Hali hazırda bir hesabınız varsa ve giriş bilgilerini unuttuysanız buradaki yazımı okuyabilirsiniz. Hesabınız başkasının eline geçtiyse ve hesabınızı kurtarmak istiyorsanız en garantili Facebook kurtarma yöntemleri başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

fbsilme.com olarak sizlere Facebook sitesi ve uygulaması ile ilgili yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz tüm sorunları silme konusunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Yorum bölümünü kullanarak farklı sorunlar hakkında her zaman yardım alabilirsiniz. Facebook hesabınızı kalıcı olarak silmek için https://fbsilme.com/facebook-hesabi-silme-nasil-yapilir/ bağlantısından yardım alabilirsiniz. Sonraki yazımın konusunun ne hakkında olmasını istersiniz?

Sohbete katılın

11 yorum

 1. Bütün sahte hesaba kulaniyoru kendisinden şikayetçi beni hatice çiftçi şikayetçi m beni başkasıyla karış bütün sahte hesabalarim silermisin mobil cihaz usten bütün hesabalarim silermisin

 2. Facebook hesabımı ne yaptıysam geri alamıyorum lütfen yardımcı olun Saygılar

 3. Sevda kahyaoglu iki torunumla olan feysime girmek istiyorum e posta afresim sevda kahyaoglu 123@hotmail.com olarak girmek istiyorum giremiyorum açıldı ama

 4. soyadımı eksık gırmısım eklemek ıstıyorum oluyor

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.