Bir şey paylaştıktan sonra onu kimsenin görmesini istemediğinizde o gönderiyi silebilirsiniz. Sadece bir gönderi için hesap silmenize gerek yoktur. Bunun için zaman tünelinize gidin ve silmek istediğiniz içeriği bulun. Gönderinin sağ üst köşesinde bulunan menüyü açın ve “Sil” seçeneğine dokunun.

Paylaşımı silmek yerine gizlemeyi de seçebilirsiniz. Yine aynı şekilde gönderinin sağ üst köşesine dokunun ve “Zaman tünelinde gizle” seçeneğine dokunun. Bunu yaptığınızda paylaşımınız yalnızca size görünecektir. Gizleme seçeneği gönderiyi sizin haricinizdeki herkesten gizlemenizi sağlar. Paylaşımınız gizlendiğinde arama sonuçlarında ve diğer kayıtlı yerlerde hala görüntülenmeye devam edebilir.

Facebook hesabınızda paylaşımlarınızın bir listesini görmek için, kendi profilinize giriş yapın ve kapak fotoğrafınızın altındaki “Hareketler Dökümü” seçeneğine dokunun. Gizlilik ayarları kontrollerini yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

facebook-hareketler-dökümüfacebook-gönderi-silme-nasıl-yapılır

Bu yazı size yardımcı olduysa teşekkürlerinizi olmadıysa yardım almak istediğiniz konuyu aşağıdaki yorum bölümünden yazmanızı rica ederiz. Ayrıca bu öğrendiğiniz bilgileri arkadaşlarınızın da öğrenmesi için paylaşmayı unutmayın.

Sohbete katılın

15 yorum

  1. merhabalar bir arkadaşımın facebook hesabı çalındı arkadaşım mail adresinin şifresinide bilmiyor çalan arkadaş mail adresini değiştirip başka bir mail hesabı eklemiş ve biz hiç bir şekilde müdahale edemiyoruz arkadaşın hesabını mail adresi aratarak bulamıyoruz ancak kullannıcı adı ve soyadıyla buluyor facebook hesabını ve biz hiç bir şey yapamıyoruz bu konu hakkında bize yardımcı olabilirmisiniz lütfen

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.