Facebook silme işlemleri zaman zaman değişiyor. Facebook silmenin nasıl yapıldığını birçok kişi aramaya başladı. Çünkü kişisel bilgilerin herkes tarafından görülmesi insanları artık rahatsız ediyor.

Facebook ilk açıldığı günden beri hiç durmadan güncelleniyor, yenileniyor ve her geçen gün zamanımızı daha fazla kullanmaya başlıyor. Hepimizin telefonunda, tabletinde ve bilgisayarında ilk açtığı web sitesi ilk açtığı uygulama olmaya devam ediyor. Durum böyle olunca facebookta herkes birbirinin tüm bilgilerini, resimlerini görüyor ve bunların gizliliğinin tartışılmaya başlandığı bir ortam oluştu.

Hal böyle olunca artık internet ortamında kişisel bilgi ve resimlerini paylaşmak istemeyen insanlar facebook silme ile ilgili aramalar yapmaya başladılar. beş milyonu aşkın kişi facebook hesabını kapatmaya başladı ve bu sayı giderek artıyor. Sizde facebook hesabınızı silmek ve tamamen kapatmak stiyorsanız sitemizden faydalanabilirsiniz. Facebook silme işlemlerini başlatmak için yukarıdaki menüleri kullanarak, resimli ve yazılı anlatımlarımıza ulaşabilir ve hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

 

Ayrıca arkadaş silme, grup silme, sayfa silme ve diğer işlemleride anlattık. Yine yukarıdaki menüler yardımı ile hangi işlemi yapmak istiyorsanız onu okuyup kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra biliyorsunuz 14 gün beklemek ve hesaba giriş yapmamak gerekiyor. Bu süreçte neler yapabileceğinizi buradaki yazıda anlattık. Oradan okuyabilir ve 14 gün kafa dinleyebilir ve sonrasında ebedi mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Hesap silme işlemleerinin anlatıldığı yazıya ulaşmak için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz. Sade anlatım ve resimlerle kolaca yapabileceksiniz bu işlemleri.

Facebook Silme

Facebook adeta bir bağımlılık haline geldi

Facebookun zararları aslında saymakla bitmiyor. Facebook aşırı kullanımı yüzünden işinden olanlar, eşini kaybedenler, aile içi iletişimi kaybedenlerin sayısı oldukça fazla. Çünkü işyerinde sürekli telefonu elinden bırakmayan personellerin patronların ilk eledikleri kişiler oluyor. Şu sonr zamanlarda da tüm fabvrikaların işçi çıkarmaları gündemdeyken bence bir an önce facebook hesabınızdan kurtulun ve işinizi sağlama alın.

Sohbete katılın

9 yorum

  1. Dondurdum olmadı tekrar hesap açtım o da olmadı en sonunda komple kapattim facebook’u.Bir çok kez facebook hesabim çalındı ve Arkadaşlarımla bu yuzden çok sorunlar yaşadım.Saçma sapan paylasimlar yapıldı adıma yeri geldi çok utandım anlatmaya çalıştım herkese tektek ama sonra çok sıkıldım bu olayların tekrarlanmasindan ve bende bu sefer sorunu bir daha tekrar edilmeyecek bir şekilde çözüme kavusturdum ve kapattim şimdi çok daha huzurlu ve rahatim

  2. Farklı zamanlarda açılmış üç tane facebook hesabım var. İki hesabı silmek istiyorum. Sadece 38(otuz sekiz) arkadaşımın bulunduğu hesabımı kullanmak istiyorum.

  3. facebook hesabımı tamamen sildim ve kapattım. 4-5 tane hesabım vardı ve artık kendime aileme zaman ayıramaz olmuştum. Bu nedenle hesabımı tamamen sildim ve kapattım yardımlarınızla.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.