Facebook Sitesi İle Yapabilecekleriniz

The Facebook adıyla online ortama merhaba diyen, Mark Zuckerberg tarafından 2004 şubat ayında,  Harvard Üniversitesi öğrencileri için kurulup kısa sürede eyalet sınırlarını aşarak, büyüyen, akım haline gelen ve Facebook adını alan uygulamayla, şimdi herşey internet üzerinde çok daha keyifli.

Facebook hesap kapatma işlemleri için bu yazıya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcı sayısı bakımından her zaman zirvede olan Facebook, içeriğine dahil ettiği uygulamaların özellikleriyle, artık çok daha kullanışlı ve bağımlılık yapan bir durumda.

En çok tercih edilen Sosyal Paylaşım Sitesi olan ve insanlar arası iyi bir haberleşme yöntemi olan, Facebook uygulamasıyla paylaştıklarınızı dilediğiniz kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

 • Metin Mesajı
 • Sesli Mesaj
 • Sesli Arama
 • Görüntülü Arama
 • Fotoğraf&Video
 • Haber
 • Grup Sohbeti
 • Oyunlar

Gibi birçok alanda kullanıcılarına ayrıcalıklı fırsatlar sunar.

facebook silme

Cebinizde sizin için en kıymetli dostlarınızla ücretsiz olarak, dilediğiniz yerde ve vakitte sohbet bileti bulundurmak isterseniz sizde bir Facebook hesabı açın. Hesap açmak yerine Facebook hesabınızı silmek istiyorsanız sitemiz içindeki diğer konulara göz atabilirsiniz.

Oyun oynayın ve buradaki başarılarınızı paylaşın, can hakkı için onlara bildirimler yollayıp, yardım isteyin, oyuna onları da dahil edip, oyununuza rekabet katın.

Facebook sosyal paylaşım sitesindeki hesabınızla geçen keyifli dakikaların farkına siz bile varamayacaksınız.

Grup kurun veya siz bir gruba üye olun, ya bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın, üyelerin paylaştıklarıyla bilginize bilgi katın ya da elinizde bulunan 2.El veya sıfır veya kendi el emeğiniz olan ürünleri satın, ihtiyaçlarınızı daha ekonomik fiyatlara satın alın.

Şuan pek çok bilindik marka, kendi markalarının adını taşıyan Facebook hesabı açarak, reklam ve tanıtımlarını, ürün koleksiyon ve kampanyalarını buralardan yaparak hem daha az para ödeyerek bütçelerini rahatlatıp, büyüme yoluna gidip, hem de daha kısa sürede daha fazla kitleye hitap edebilme imkanı bulurlar.

Eski okul arkadaşınızı, iş arkadaşınızı ya da bir şekilde irtibatınızı kesmek zorunda kaldığınız çocukluk arkadaşınızı bulmak Facebook uygulamasıyla çok kolay.

Kurumlar adına açılmış sayfalar sayesinde veya arkadaşınızın adını ve soyadını arama motoruna yazmanız yeterli ve üstelik ortak arkadaş listesini örnek alarak tanıyor olabileceğiniz kişiler hakkında da size öneri sunan Facebook ile, eski dostlarınıza ulaşmak, yılların getirdiği hasreti dindirmeniz ve kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün.

Ücretsiz olan bu harika ötesi uygulamayla, iletişim her saniye parmaklarınızın ucunda. Tüm bu güzelliklerine rağmen Facebook mobil uygulamasından ve Facebook hesabınızdan sıkıldıysanız kapatmak için olan anlatımlarımızı okuyabilir ve hesabınızı silebilirsiniz

Butonlar paylaşmana yardımcı olur...
Posted in Blog

Facebook Sitesi İle Yapabilecekleriniz” için 1 yorum
 1. Mücahit dedi ki:

  Mücahit Cellek arkadaşımızın facesini nasıl kapatabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.