Zararları Olan Facebook Hesabınızı Kapatın

Yaşamınızın en büyük kaynaklarından biri olan iletişim, metropol hayatın içinde belki de sizi en çok zorlayan terimlerden biri. Yoğun temponun içerisinde sevdiklerinize zaman ayırma konusunda yaşadığınız sıkıntıdan dolayı sizlere en pratik yöntemi sunan sanal ortamda iletişim kurmanın en kolay ve eğlenceli seçeneklerinden biri Facebook kullanmaktır.

Açtığınız Facebook hesabınız üzerinden yazılı, sesli veya görüntülü iletişim kurmanın rahatlığıyla sevdiklerinizle dilediğinizce haberleşmenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Resim ve video paylaşma, hislerini ve konumunu bildirme, mesajlaşma, arama yapma ve görüntülü görüşme gibi pek çok iletişim şeklini kullanıcıya sunan Facebook ile, hayat çok daha renkli.

facebook silme

Facebook Hesap Kapatma konusunda sizlere yardımcı olmak için çalışıyoruz

Avantajlarının dışında dezavantajları da bulunan ve kullanıcıyı bazen çok zor durumda bırakabilen özellikleri de bulunan sosyal medya hesabınızda, hesabınız başkaları tarafından ele geçirilir ise sizin dışınızda yapılan paylaşımlardan ötürü, başınız biraz ağrıyabilir. Yasal olmayan paylaşımlardan dolayı adli olaylarla bile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu tip bir durumda kullanıcı Facebook hesap kapatma işlemine başvurarak bu durumdan kurtulmak isteyebilir.

Başka bir Facebook hesabı açmak içinde Facebook hesabını silmek istenebilir. Bunun için yapılması gereken işlemler; Öncelikle kurucusu olduğunuz sayfaları kapatmanız veya başka kurucuya devir etmenizdir. Tüm uygulamaları silmeniz ve Hesabımı Sil butonuna basarak silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook hesap kapatma işleminden sonra iki hafta kesinlikle Facebook hesabınıza giriş yapmamanız gerekmektedir.

Eğer bunu da başarabilirseniz kalıcı olarak hesabınızı silmeyi tamamlamış olacaksınız. Tüm gün sizin ve sevdiklerinizin iletişim adresi olan Facebook’tan vazgeçmek çok kolay olmayacak bizden söylemesi. Hala bu konuda kararlıysanız sitemizden yardım alabilirsiniz. Facebook hesabınızı kapattıktan sonra geçireceğiniz 14 gün içinde neler yapabileceğiniz hakkında bikaç fikir verdik. Bu fikirler için buraya tıklayabilirsiniz. 

Şimdi hesabınızı nasıl sileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki butona tıklayarak ilgili yazıya gidebilirsiniz. Burada şunu belirtmek istiyorum. Bizim sitemiz size hesap kapatma konusunda yardımcı olmak için kurulmuştur. Facebook hesabınızı yanlızca siz kendiniz kapatabilirsiniz.

Facebook Hesap Kapatma


15 comments on “Zararları Olan Facebook Hesabınızı Kapatın
 1. huseyin dedi ki:

  Facebuk hesbimi silmk istiyorum

 2. Defne dedi ki:

  Evt

 3. sinan dedi ki:

  Silicem

 4. ramazan dedi ki:

  girmek istese de giremiyoru m oyuzden kapat

 5. mert sayan dedi ki:

  tamam

 6. Efkan dedi ki:

  Hesabını kapatmak istiyorum

 7. Gamze çokuçkun dedi ki:

  Hesapların facebook tarafından s7rekli olarak kapatılıyor

 8. Erkan dedi ki:

  Hesabımı kapatmak istiyorum

 9. garip dedi ki:

  bir kaçtane fesim var ama kimlik bilgileri istiyor veriyorum gine açmıyor festeki ismimle kimlikteki uyuşmuyor bu fesleri silmeye çalışıyorum durum öyle olunca silinmiyor.ama normel fesimi silebiliyorum.bunları silmenin bir yolu yokmu şunki mail lerimi tekrar kullanmak istiyorum.ilginen cevap yazarsa sevinirim.

 10. nurbanu deniz dedi ki:

  sıkıldım artik

 11. Anonim dedi ki:

  Focebook kapatmak istiyom

 12. Leyla dedi ki:

  4tane facem var şifrelerini unuttum

 13. beliz dedi ki:

  ya ben facemi kapatıp tekrar acmak istiyorum

 14. Anonim dedi ki:

  face mi kapatmak istiyorum

 15. melisa can dedi ki:

  face mi kapatmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top